img

HAKKIMIZDA

CKM SAVUNMA ve Elektronik Güvenlik Sistemleri A.Ş. firmamız, Savunma Elektronik Çevre Güvenliği konularında üretici olup bazı ürünlerde ise Yetkili Satıcılık ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fiziki ve Sınır Güvenlik sistemleri çözümlerini elektronik güvenlikle bütünleştirilmesi amacıyla, konusunda 25 yıla varan deneyimli kadrosuyla kurulan genç firmamızla, başta ülkemiz kamu binaları, emniyet, askeri ve SAVUNMA alanlarında elektronik güvenlik ihtiyaçlarına; cevap verecek şekilde kurulmuş inovativ, yeni ve son teknolojik yaklaşımımızla çözüm ortağınız olma hedefleri ile ilerlemektedir.

CKM SAVUNMA, elektronik çevre güvenlik konusunda uluslararası alanda kabul görmüş markalar ve profesyonel tecrübeli kadromuzla, endüstri, güvenlik, savunma sanayii, sektörüne üst düzey çözümler sunmaktadır.

Yurt İçi ve Yurt Dışında birçok projede, başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü olmak üzere, cezaevleri, limanlar, hava limanları, rafineriler, endüstriyel tesisler, belediyeler ve konsolosluklar, inşaat ve konut projeleri gibi dünya çapındaki en değerli kurumların birçoğuna hizmet vermektedir
.

 

img
Bizi Tercih Edenler

500+

Referanslarımız

CKM Savunma olarak; Başta Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü ile ülkemizin en değerli kurumlarına hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Profesyonel ekibimiz, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ve en önemlisi siz değerli müşterilerimizin bizlere gösterdiği teveccühünüz ile CKM Savunma, bir dünya markası olmak için emin adımlarla ilerliyor.

TALEP FORMU


|Başa Git