img

Road Blocker

Road Blocker

Road Blocker Sistemleri her türlü araçlı saldırıya karşı, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyum gibi giriş-çıkışın kontrollü ve güvenli yapılması gereken alanlarda en yaygın kullanılan sistemdir. Sistem araç çarpmalarına karşı özel tasarlanmış olup, ek olarak tüm aksamlar gerçekleşebilecek tüm saldırı senaryolarına karşı da güçlendirilmiştir. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde CKM SAVUNMA Road Blocker Sistemi en yoğun yerlerde bile kesintisiz çalışmaktadır. Bu sistem, Kollu Bariyer, Mantar Bariyer vb. diğer güvenlik sistemleri ile senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst düzeyde tutarak, araçların güvenli bir şekilde bölgeye girişini sağlamaktadır. Plaka Tanıma Sistemi, OGS-HGS Sistemi, Kart Okuyucular vb. gibi her türlü Access Kontrol Sistemi ile entegre çalışmaktadır.

Yüksek öncelikli güvenlik alanları; Emniyet birimleri, askeri bölgeler ile saldırı ihtimali olabilecek ve korunması gereken alanları korumak ve güvenli araç geçişini sağlamak için geliştirilmiş bir teknolojidir. 

Başta kamyon ve TIR lar olmak üzere, her türlü  aracı yüksek hızlarda bile engelleyebilecek bir mukavemette bulunabilecek şekilde imal edilir.  Road Blocker'lar için Crash testleri denilen  mukavemet testleri yapılmaktadır. 

Road Blocker Fiyatları : Ebat ve projesine göre farklılık göstermektedir. Hangi araç tipine ve kaç tonluk bir basınç ve mukavemete karşı koruma sağlayabileceği mühendislik çalışması sonucunda projelendirilir ve ücretlendirilir. 

Road Blocker firmaları bir çok farklı sistem ve proje ile kendi ürünlerini ön plana çıkartırlar. Road Blocker sistemi alırken en çok dikkat etmeniz konuların başında Crash ve dayanıklılık testleri gelmektedir.  CKM Savunma Road Blocker sistemleri ile her zaman güvendesiniz. 

 

SERTİFİKALI (ÇARPIŞMA TESTLİ) TEKNİK ÖZELLİKLER

Güç
380VAC, 3-Phase,  50/60 Hz
Uzunluk
2111±20 mm / 3111 mm ± 20 mm / 4111 mm ±20 mm / 5111 mm ±20 mm / 6111 mm ±20 mm
Yükseklik
2950 mm ± 20 mm
Zemin üstü Yükseklik
1100 mm ± 20 mm
Gömülü Kısım
1350 mm ± 20 mm
Genişlik
1550 mm ± 20 mm
Renk-Boya
Sarı-Siyah ( Farklı renklere  boyanabilir)
Çarpışma Ünitesi
Çelik saç ve NPUNPI çelik bar konstrüksiyon
Piston sayısı
double
Et kalınlığı ( Üst kısım)
10 mm
Et kalınlığı (ön & yan saclar)
6 mm
Yüzey kaplama
Elektrostatik boya
Koruma sınıfı
Kumlama, epoxy astar, boya
Çalışma Süresi
8-10 saniye
Çalışma Kapasitesi
1000 kez/gün
Motor Gücü
5,5 kw, 380VAC, 3-Phase
Çarpışma Seviyesi
IWA14-1 (PAS68, K12) crashrated
Çalışma ısısı
-25 / 50 °C
Operasyon Tipi
Hidrolik sistem
Otomasyon
220V çift yönlü selenoid valf
Hidrolik basınç
80-120 Bar
Hydraulic tank
40 lt


Ürün Bilgi / Talep Formu

İLETİŞİM FORMU

İsterseniz PDF, Word, excel ve Resim formatlarında dosya gönderebilirsiniz
güvenlik kodunu yenile
|Başa Git